Opinie

Szanowni Państwo

Mydełko Naturalne zostało opracowane przez lekarza dermatologa – wenerologa (w oparciu o wieloletnią praktykę lekarską) przy współpracy specjalistycznych laboratoriów medycznych i wykorzystaniu nowoczesnej technologii produkcji.

Mydełko Naturalne jest mydełkiem wykonanym na bazie „srebra”
w oparciu o nanotechnologię, zawiera unikalne składniki takie jak: Prevacare, Boric Acid, terapeutyczną wodę mineralną i swym działaniem wysoko przewyższa dotychczas stosowane mydełka kosmetyczne na świecie.

Nanosrebro zabija ponad 600 bakterii i wirusów, wykazuje unikalne działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwwirusowe a w połączeniu ze składnikami mydełka jest znakomitym mydełkiem profilaktycznym.

Mydełko Naturalne nie zawiera detergentów, barwników, kompozycji zapachowych, substancji wybielających i innych chemikaliów, konserwantów, dlatego też polecane jest
do codziennej pielęgnacji całego ciała w tym skóry głowy, miejsc intymnych dla osób dorosłych, dzieci i alergików oraz dla wszystkich innych osób w celach profilaktyki, pielęgnacji i utrzymania zdrowej skóry.

Mydełko Naturalne zawiera wszystkie niezbędne badania oraz certyfikaty dopuszczające je do sprzedaży na rynku europejskim i poza europejskim. Posiada wyznacznik patentowy i obecnie jest jedynym mydełkiem kosmetycznym o takim spektrum działania na świecie.

Mydełko zostało przebadane na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na Wydziale Farmaceutycznym pod moim osobistym nadzorem gdzie potwierdzono jego unikalne działania. Polecam je wszystkim jako nowoczesny produkt XXI wieku.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o odwiedzenie strony internetowej www.mydelkonaturalne.com.pl

Kierownik zakładu
Prof. dr hab. Ryszard Glinka